category icon

Інструменти

Назад

За замовчуванням

За замовчуванням

Назва (А-Я)

Назва (Я-А)

Ціна (низька > висока)

Ціна (висока > низька)

12

Все

12

24

36

48

60

product-image Акція -15%
add-in-cart
show-detail
product-image Акція -15%
add-in-cart
show-detail
Спрей проти бризг (без силікону) 400мл, SPAWMIX

Артикул: 100016532

105.64 грн / шт
90 грн / шт
product-image Акція -23%
add-in-cart
show-detail
Рідина проти налипання бризг на основний метал ABIBLUE 5л, 192.0238.1, Abicor Binzel

Артикул: 192.0238.1

2 466.85 грн / шт
1 900 грн / шт
Спрей керамічний проти бризг 400мл, (до зварки), Most

Артикул: 8430100400

462.63 грн / шт

product-image Акція -23%
add-in-cart
show-detail

Будь-які роботи зі зварювання металів вимагають певної підготовки. Якщо ви хочете, щоб все пройшло гладко і результат вас повністю влаштував, рекомендуємо купити якісну зварювальну хімію. Така продукція дозволить ідеально обробити місця майбутнього шва та нейтралізувати негативні наслідки процесу зварювання.

В інтернет-магазині інструментів 9da.com.ua представлений багатий асортимент зварювальної хімії. Ми є офіційними представниками найпопулярніших виробників цієї продукції в Україні. У нас можна купити зварювальну хімію від таких торгових марок як Abicor Binzel, Esab, KWeld, Most і Pelox. Вся продукція є оригінальною та має всі необхідні сертифікати.

Які види зварювальної хімії ми пропонуємо?

  • Спрей до зварювання. Переважно використовують для захисту зварювальних швів від окислення під час процесу зварювання. Спрей дозволяє створити надійний бар'єр, запобігає утворенню небажаних забруднень, покращує якість з'єднань, та забезпечує рівномірне покриття.
  • Паста після зварювання. Ця зварювальна хімія спеціально розроблена для обробки швів після завершення робіт. Допомагає покращити зовнішній вигляд шва та запобігти корозії. Покращує герметичність з'єднань та захищає їх від несприятливих зовнішніх факторів.
  • Бальзам для дротяних електродів. Купити таку зварювальну хімію варто для підвищення ефективності дротяних електродів. Бальзам покращує їх провідність та стабільність дуги, знижує ризик утворення бризок та полум'я під час зварювання, продовжує термін служби обладнання та підвищує якість швів.
  • Повсті для очищення дротяних електродів. Призначені для очищення поверхні дроту перед використанням. Повсті видаляють окислені шари та забруднення, забезпечуючи кращу адгезію та якість швів.
  • Рідина проти налипання бризок. Така зварювальна хімія захищає обладнання від прилипання бризок при зварюванні. Це полегшує подальше чищення, а також покращує видимість та точність роботи, дозволяючи більш точно контролювати процес.
  • Охолоджуюча рідина для обладнання. Придбати таку зварювальну хімію актуально при інтенсивних операціях зварювання. Вона зберігає оптимальну робочу температуру, запобігає перегріву та продовжує термін служби обладнання.

Основні особливості нашої зварювальної хімії

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, що забезпечує надійність та довговічність представленої в асортименті продукції. Незалежно від того, з яким металом ви працюєте, у нас ви зможете купити необхідну зварювальну хімію, спеціально розроблену для конкретної металевої поверхні. Вся продукція в онлайн-каталозі відповідає стандартам безпеки та екологічним нормам.