category icon

Інструменти

Назад

За замовчуванням

За замовчуванням

Назва (А-Я)

Назва (Я-А)

Ціна (низька > висока)

Ціна (висока > низька)

12

Все

12

24

36

48

60

Наш інтернет-магазин інструментів пропонує широкий вибір алюмінієвих зварювальних дротів, які забезпечать високоякісні та надійні результати у ваших проєктах.

Не важливо, чи ви є професійним електрозварником або хочете купити цей витратний матеріал в особистих цілях. Якісний алюмінієвий зварювальний дріт допоможе вам успішно реалізувати зварювальні роботи будь-якої складності. Вам залишається тільки підібрати оптимальний діаметр, марку та виробника даної продукції, та оформити замовлення онлайн прямо з телефону чи комп'ютера.

Особливості алюмінієвого зварювального дроту

  • Відмінні характеристики. Ця продукція відрізняється високим ступенем чистоти матеріалу. Це сприяє мінімізації дефектів, дозволяє отримувати акуратні та якісні шви.
  • Чудова зварюваність. Алюміній має високу теплопровідність, що дозволяє рівномірно розподіляти тепло при зварюванні, знижуючи ймовірність деформацій. Завдяки цьому зварювальні роботи проходять легше та точніше.
  • Висока міцність. Шви, виконані з використанням цього матеріалу, мають високу механічну міцність і стійкість до корозії, у тому числі до морської води. Ці параметри є важливим фактором для конструкцій, що зазнають підвищених навантажень.

Критерії вибору алюмінієвого зварювального дроту

Щоб купити цей матеріал для зварювання з оптимальними властивостями, що підходять для конкретного завдання, рекомендується звертати увагу на такі критерії:

  • Діаметр. У нашому асортименті представлений алюмінієвий дріт різних діаметрів — від 0,8 до 5 мм. Така варіативність дозволяє підібрати та купити оптимальний варіант для конкретної задачі. Вибирайте діаметр в залежності від товщини металу, який зварюватимете, і характеру роботи.
  • Марка та характеристики. Різні марки мають свої характеристики, такі як рівень міцності, деформованість, корозійна стійкість, відсоток вмісту магнію у сплаві. Наприклад, алюмінієвий зварювальний дріт ER5356 (AlMg5) підходить для загального призначення, а ER1100 тільки для певних зварювальних робіт.
  • Виробник. Чим вища якість даного витратного матеріалу, тим стабільніші результати зварювання. Ми рекомендуємо купити алюмінієвий зварювальний дріт від наступних виробників — Esab, KWeld, Metalweld. Ці бренди випускають чудову якість мають бездоганну репутацію на світовому ринку.

Щоб спростити пошук, ми пропонуємо скористатися зручним фільтром, що дозволяє відібрати алюмінієвий зварювальний дріт у межах вашого бюджету, та швидко знайти оптимальне співвідношення ціни та якості.