category icon

Інструменти

Назад

Компанію було створено в 1996 році для забезпечення потреб найбільш вимогливих клієнтів, насамперед виробників, якісною продукцією за приємлиму ціну.

 

На фірмі працюють кваліфіковані працівники які завжди раді домогти підібрати потрібну продукцію, а також відповісти на Ваші запитання.Вся продукція, запропонована компанією, від європейських та вітчизняних виробників, являється якісною та відповідає всім вимогам сучасного ринку, що підтверджується сертифікатами якості. Асортимент товару здатний задовольнити навіть найвибагливішого покупця.Зараз ефективність, оперативність та точність відіграють ключову роль у різних сферах діяльності. Тому наявність якісного інструменту стає невіддільною частиною успішної роботи. Для кожного виробника, підприємця та бізнесмена важливо співпрацювати з надійним та відповідальним постачальником, який зможе задовольнити всі їхні вимоги.Інтернет-магазин інструментів 9da.com.ua — один із найкращих партнерів у сфері спеціалізованого обладнання, а також комплектуючих та витратних матеріалів до нього. У нас представлений найширший асортимент продукції в Україні, що поєднує високу якість та інноваційні технології за доступну ціну.

 

Які категорії товарів ми пропонуємо?

У нашому інтернет-магазині інструментів ви зможете купити:

  • Все необхідне для зварювання — різаки, паяльники, редуктори, газозварювальні станції, змінні запчастини.

  • Електротовари — ізоляційні матеріали, лампи, акумулятори та батареї, ліхтарики та аксесуари.

  • Електроінструмент — дрилі та перфоратори, болгарки, міксери, шурупокрути, змінні деталі та розхідники.

  • Зварювальне обладнання та матеріали — обладнання для аргонно-дугового зварювання та плазмового різання, блоки охолодження, зварювальні напівавтомати, інструменти для ручного зварювання та багато іншого.

  • Інструменти — у нас можна купити викрутки різного типу і розміру, бури для бетону та перфораторів, професійний вимірювально-розмічувальний інструмент, усі види ключів (газові, трубні, гайкові), молотки, монтажні пістолети, алмазний та металообробний інструмент, а також абразивні матеріали.

  • Автотовари — каністри та лійки, диски, щітки по металу, пневмоінструмент, шарнірно-губцевий інструмент.

  • Засоби індивідуального захисту — захисні окуляри та маски, респіратори, засоби захисту слуху, спецодяг та спецвзуття.

Переваги інтернет-магазину інструментів 9da.com.ua

  • Широкий асортимент. Ми пишаємося наданою різноманітністю категорій товарів у нашому онлайн-шопі. У нас ви зможете купити будь-які необхідні інструменти та обладнання для різних областей — від будівництва та ремонту, до автосервісу.
  • Висока якість. Ми ретельно відбираємо кожен товар, надаючи вам тільки найкращу продукцію від таких відомих торгових марок як Makita, Metabo, Klingspor, Grupa Topex, Донмет, Distar та інші. Для нас гарна якість — не просто привілей, а зобов'язання перед нашими клієнтами.
  • Професійна підтримка. Наша команда завжди готова допомогти вам із вибором необхідної продукції за індивідуальними вимогами. Якщо у вас є питання або потрібна консультація, ви завжди можете звернутися до менеджерів онлайн або через телефон.

 

В Інтернет-магазині 9da.com.ua ви зможете купити саме ті інструменти та обладнання, які допоможуть вам досягти ваших цілей, незалежно від вашої діяльності. Наш досвід та професіоналізм дозволяють бути вашим надійним та відданим партнером на шляху до вашого успіху.